
W hali sportowej
II LO im. Jana Pawła II w Dzierżoniowie trwa Międzyszkolny Turniej Sportowy!

Wydarzenie zostało zorganizowane z inicjatywy Młodzieżowego Zespołu Doradczego Powiatu Dzierżoniowskiego i przyciągnęło ponad 200 uczestników z różnych szkół. Oficjalnego otwarcia dokonał wicestarosta
Andrzej Bolisęga, życząc wszystkim zawodnikom powodzenia oraz sportowej rywalizacji w duchu fair play. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników
ILO Dzierżoniów