Aktualności

Międzyszkolny Turniej Sportowy

🏆 W hali sportowej II LO im. Jana Pawła II w Dzierżoniowie trwa Międzyszkolny Turniej Sportowy! 💪Wydarzenie zostało zorganizowane z inicjatywy Młodzieżowego Zespołu Doradczego Powiatu Dzierżoniowskiego i przyciągnęło ponad 200 uczestników z różnych szkół. Oficjalnego otwarcia dokonał wicestarosta Andrzej Bolisęga, życząc wszystkim zawodnikom powodzenia oraz sportowej rywalizacji w duchu fair play. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników 👏 
ILO Dzierżoniów
Zespół Szkół Nr 2 w Dzierżoniowie