Aktualności

V edycja Festiwalu Piosenki pod nazwą „Kiedy mnie już nie będzie”

V edycja Festiwalu Piosenki pod nazwą „Kiedy mnie już nie będzie” poświęcona była twórczości Anny Jantar. Miło jest nam poinformować, że dwoje uczniów naszej szkoły zdobyło wyróżnienie w konkursie piosenki, którego organizatorami byli Szkoła Podstawowa nr 4 oraz Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie.
🎤🎙️Brawa dla naszej utalentowanej młodzieży: Zuzanny Strużyńskiej z kl. 1B i Mateusza Krawczyka z kl. 4D 🎶🎵🎼
Życzymy dalszych sukcesów scenicznych 😃