11
maj
2026
V edycja Festiwalu Piosenki pod nazwą „Kiedy mnie już nie będzie”
V edycja Festiwalu Piosenki pod nazwą „Kiedy mnie już nie będzie” poświęcona była twórczości Anny Jantar. Miło jest nam poinformować, że dwoje uczniów naszej szkoły zdobyło wyróżnienie w konkursie piosenki, którego organizatorami byli Szkoła Podstawowa nr 4 oraz Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie.
Życzymy dalszych sukcesów scenicznych 



















