Aktualności

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców

Wczorajszy odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców rozegrany na orliku przy Zespole Szkół w Bielawie. Nasza szkoła wygrywa cały turniej, wygrywając wszystkie mecze, udział wzięło 5 szkół, grając każdy z każdym. Naszą szkołę reprezentowali: Mazur Michał, Górecki Tomasz, Duda Łukasz, Dudek Hubert, Czyż Wiktor, Babiak Kacper, Juraszek Krzysztof, Olewiński Sebastian.
Nasze wyniki:
II LO – LO BIELAWA. 3:0.
II LO – ZS NR 3 DZIERŻONIÓW 3:0.
II LO – ZS BIELAWA 2:1.
II LO – ZS NR 1 DZIERŻONIÓW 2:0
Gratulacje! ⚽💥