Aktualności

„Pewnie przed siebie, idź nim zmęczenie da o sobie znać”

„Pewnie przed siebie, idź nim zmęczenie da o sobie znać” – to przesłanie z utworu Ani Wyszkoni zakończyło dzisiejsze pożegnanie absolwentów II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Dzierżoniowie. 5 klas maturalnych odebrało dzisiaj z rąk Pani Dyrektor Marzeny Kudry oraz Pani Wicedyrektor Anny Szydłowskiej świadectwa ukończenia szkoły ponadpodstawowej, tradycją lat ubiegłych, na deskach kinoteatru „Zbyszek”. 📃 Wicestarosta powiatu dzierżoniowskiego Pan Andrzej Bolisęga wręczył stypendia Złoty Prymus 26. uczennicom i uczniom naszej szkoły. 🏅
Symbolem zakończenia etapu edukacji w II LO było tradycyjne odcięcie róży oraz otrzymany od Rady Rodziców kubek. Zakończenie roku szkolnego klas czwartych uświetniły występy wokalne i taneczne naszych uczniów, w tym tegorocznych absolwentek. 🎙️🎼 Uroczystość została przygotowana i przeprowadzona przez klasę 3c oraz wychowawczynię p. Agatę Caboń przy ogromnym wsparciu kl. 2b oraz wielu uczniów i uczennic II LO. Podziękowania dla ekipy technicznej (obsługa akustyczna, oświetlenie, rekwizyty) z kinoteatru „Zbyszek”.
Drodzy Absolwenci, połamania piór na egzaminie dojrzałości! ✒️🪶